Kulturskoletilbud

Visuell kunst (tegning, maling, forming) - Ane Fuglestad Skutlaberg
tlf: 416 12 708
e-post: aneskutlaberg@gmail.com

Trommesett, band/samspill, låtskriving, musikkteknologi - Daniel Hinderaker
tlf: 977 99 266
e-post: daniel.hinderaker@lund.kommune.no

Sang, damekor - Margun Risa
tlf: 915 72 392
e-post: margun@lund.kommune.no

Gitar, bass, keyboard - Gero Gerasov
tlf: 911 68 780
e-post: gero@lund.kommune.no

Piano - Sevda Mammadova
tlf: 932 24 584
e-post: sevda@lund.kommune.no

Dans - Gro Sand Hansen
tlf: 918 61 128
e-post: gro.s.hansen@gmail.com

Folkedans og undervisning etter behov i barnehage, grunnskole, helse- og omsorgssektoren og andre institusjoner
Hanne Melby Hofsmo
tlf: 452 86 730
hanneh@lund.kommune.no

Kirkeorgel - Solvor Kvåle Konstali
tlf: 416 24 626
e-post: organisten@lund.kommune.no

 
Kulturskolen administrerer musikkbingen.

Tips ein ven Skriv ut